VALORANT TİŞÖRT

Fortnıte Tişört

İndirim!
İndirim!

FORTNITE TİŞÖRT

Fortnite Giyim

2016 yılından itibaren, sosyal medya platformlarında içerik üretmekte olan Fortnite giyim firmamız, 400.000 takipçiye ulaşan sayısı ile rekorlara imza atmaktadır. 70 milyonun üzerinde Youtube platformunda izlenmeye sahip olan firmamız, tüm ürünlerinde takipçilerinin talep ve ihtiyaçlarını ön plana çıkarmaktadır. Tarz olmayı ve oyun oynamayı sevenlere hitap eden firmamızın ürünleri birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir.

Fornite Baskılı Sweatshirt 

GPB ve Fortnite sweatshirtlerimiz, siyah ve beyaz renklerde olarak kapüşonlu, % 70 pamuk ve % 30 polyester kumaştan üretilmektedir. Unisex olan ürünlerimizin tümü ülkemizde üretilmekte olup, baskıları DTG dijital baskı tekniği uygulanarak yapılmıştır. Bu nedenle de baskılarda solma ya da bozulma olmamaktadır. Fortnite kapüşonlu sweatshirtlerimiz de; Aura – Hazine Avcısı, Black Knıght – Kara Şovalye, Fıshstıck – Japon Balığı ve ıkonık gibi modellerimiz bulunmaktadır. Biz Fortnite giyim firması olarak, sektörde ki tüm oyunları takip ederek, müşterilerimize en popüler modelleri en kısa sürede sunmaktayız.

Fortnite Baskılı Tişört

GPB ve Fortnite tişörtlerimizde, tamamen sağlıklı malzemelerden, sweatshirterimizdeki modellerde üretilmektedir. Unisex olan tişörtlerimiz, % 100 pamuktan ve Türkiye’de üretilmektedir. DTG dijital baskı ile üretilen modellerimiz, sektördeki en kaliteli görünüm ve dayanıklılığa sahiptir.

GBP Team Giyim

Firma olarak takım oyuncularını da unutmayarak, GBP team ürünlerimizi sitemizde müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz. Birinci sınıf kalitede ve sağlıklı olan ürünlerimiz arasında; bereler, takım formaları, eşofman altları ve swearshirtler ile çoraplar gibi çeşitli seçenekler sunmaktayız.

Sektörde güven ve kalitenin markası Fortnite giyim sektörü olarak müşterilerimize sunduğumuz bazı avantajlar bulunmaktadır.

Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Sitemiz üzerinden yapılan siparişlerde, 150 TL ve üstündeki tutarlar için kargo ücreti talep etmiyoruz.
  • Siparişleri, müşterilerimize İstanbul ve çevresi için, ödeme onayından sonra bir iş günü, diğer illere ise 2 iş günü içinde ulaştırmaktayız. (kargo firmasından kaynaklanan gecikmeler olmadığı takdirde)
  • Müşterilerimize 30 günlük iade ve değişim imkanı sağlıyoruz

Müşterilerimize gönderdiğimiz ürünlerin kontrollerini çok detaylı olarak yapmaktayız. Buna rağmen ürünlerde sorun tespit edilmesi veya başka nedenlerle iade ya da değişim istenmesi durumunda, mail adresimize yazarak talepte bulunulabilmektedir. Bu durumda müşterimize gönderdiğimiz kod ile 30 gün içinde hem de ücretsiz olarak iade veya değişim yapılabilmektedir. Müşterilerimize masraf olmaması için, iade ve değişim işlemlerinde, ücret te talep etmiyoruz.